Basgitarist Forumu ©2008-2014
Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.
Basgitarist Forumu ©2008-2014

-Bas Gitaristlere Özel Forum-

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Epiphone

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Epiphone Bir Perş. Mayıs 21, 2009 1:31 pm

Admin

Yönetici
Yönetici
Düşünceler, yorumlar, paylaşımlar, istek ve öneriler bu ana başlık altında olacaktır.

2 Geri: Epiphone Bir Çarş. Tem. 18, 2012 9:57 am

sıradançinkokarbonpiller

Pasif Üye
Beyler metal çalmak istiyorum ama aynı zamanda rhcp falan da çalmak istiyorum epiphone thunderbird İV düşünüyorum ne diyorsunuz ya da başka önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

3 Geri: Epiphone Bir C.tesi Kas. 17, 2012 6:16 pm

manjack

Pasif Üye
arkadaşlar ben de ilk defa bas gitar çalacağım ve bu gitarı almayı düşünüyorum..rock ve metal tarzı şarkılar çalmayı planlıyorum ne dersiniz acil yorumlarınızı bekliyorum sürem cok az karar vermem gerekiyor bir an önce

4 Geri: Epiphone Bir Ptsi Kas. 19, 2012 12:15 pm

Admin

Yönetici
Yönetici
manjack demiş ki:arkadaşlar ben de ilk defa bas gitar çalacağım ve bu gitarı almayı düşünüyorum..rock ve metal tarzı şarkılar çalmayı planlıyorum ne dersiniz acil yorumlarınızı bekliyorum sürem cok az karar vermem gerekiyor bir an önce

Bu gitar dediğin nedir? Modeli ne? Ayrıca neden epiphone?

5 Geri: Epiphone Bir C.tesi Kas. 24, 2012 2:18 pm

manjack

Pasif Üye
epiphone thunderbird İV...neden epiphone hem görünüşü iyi hem de soad basistti bu gitarı kullanıyor tek tereddütüm gitarın tonları falan ondan sordum sizede

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]