Basgitarist Forumu ©2008-2014
Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.

Join the forum, it's quick and easy

Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-Bas Gitaristlere Özel Forum-

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Aydın:Satılık/Takaslık Jazz Bass 100 TL

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Aydın:Satılık/Takaslık Jazz Bass 100 TL Empty Aydın:Satılık/Takaslık Jazz Bass 100 TL Cuma Mayıs 29, 2009 5:07 am

Admin

Admin
Yönetici
Yönetici

Arkadaşlar elimde bulunan jd brothers jazz basımı satışa çıkartıyorum. Sap manyetiği çalışmıyor ama üzerinde hala. Tek manyetik bile tonları yetiyor. Gayet iyi durumda ve temiz bir bass aciliyetten dolayı bu fiyata satıyorum. Normal degeri bu değil ama piyasada bir bende olduğu için pek fikir ve bilgi yok nette. Alırken kore üretim diye almıştım ama emin değilim. Gövde kızılağaç, sap maple ve tuşe mapledir. Fiyat olarak 170 tl>120 TL>100 tl istiyorum nakit ihtiyacım olduğu için.

beliAydın:Satılık/Takaslık Jazz Bass 100 TL Grnt0510rttiğim gibi: 170 TL [img]https://i.servimg.com[url=https://servimg.com/view/12872160/46]Aydın:Satılık/Takaslık Jazz Bass 100 TL Grnt0511/u/f87/12/87/21/60/grnt0511.jpg[/img][/url]

En son Admin tarafından Paz Şub. 21, 2010 12:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

Admin

Admin
Yönetici
Yönetici

Fiyat 1 hafta için acil borcumdan dolayı 120 TL oldu bu fiyata bu bass kaçmaz.

3Aydın:Satılık/Takaslık Jazz Bass 100 TL Empty Geri: Aydın:Satılık/Takaslık Jazz Bass 100 TL Çarş. Ağus. 12, 2009 7:49 pm

ahmeteralpis

Pasif Üye

sap maple mi gül mü?

4Aydın:Satılık/Takaslık Jazz Bass 100 TL Empty Geri: Aydın:Satılık/Takaslık Jazz Bass 100 TL Çarş. Ağus. 12, 2009 9:51 pm

Admin

Admin
Yönetici
Yönetici

Evet maple sap. Sapın inceliğini ve rahatlığını kullanan bilir. Smile

batikan

batikan
Kullanıcı Siteden Atılmış

ewet alınabilir gaet uygun ama sap manyetiği bozuyor biraz işi verilen fiyat çok iyi aslında..bol şanslar admin

Admin

Admin
Yönetici
Yönetici

batikan demiş ki:ewet alınabilir gaet uygun ama sap manyetiği bozuyor biraz işi verilen fiyat çok iyi aslında..bol şanslar admin

Arkadaşım sende her başlığa sadece mesaj yazmak için girme.

Son 5 gün. 5 gün sonra fiyat 170 tl ye cıkacak. Fiyatı 100 tl yapıyorum.(bkn oha artık)

batikan

batikan
Kullanıcı Siteden Atılmış

eger sadece msj yazmak için grseydim...smdiye ohooo

Admin

Admin
Yönetici
Yönetici

Takaslanmıştır.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-