Basgitarist Forumu ©2008-2014
Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.

Join the forum, it's quick and easy

Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-Bas Gitaristlere Özel Forum-

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Musicman

+3
gmtial
Fender1
Admin
7 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Musicman Empty Musicman Perş. Mayıs 21, 2009 1:35 pm

Admin

Admin
Yönetici
Yönetici

Düşünceler, yorumlar, paylaşımlar, istek ve öneriler bu ana başlık altında olacaktır.

2Musicman Empty Geri: Musicman C.tesi Mayıs 30, 2009 9:45 am

Fender1

Pasif Üye

yamaha fender derken arada musıcman kaynadı Smile ben kullanmadım ama kullanan vardır sanrısam burada ne dusunuyorsunuz kötu yorum gelmez bılıoruz ama artıları eksılerı nelerdır

3Musicman Empty Geri: Musicman C.tesi Mayıs 30, 2009 10:03 am

gmtial

gmtial
Bizden Biri

bir arkadaşımın abisi kullanıyor, çok başarılı bassları var diye biliyorum ancak eşşek ölüsü gibi ağırlarmış

4Musicman Empty Geri: Musicman Salı Haz. 02, 2009 6:23 pm

rick-o-sound

rick-o-sound
Aktif Üye

gene eski adam tabiri kullanacağım:taş gibi tonlar denilince akla gelen bastır.her yılının her modelini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

5Musicman Empty Geri: Musicman Salı Tem. 28, 2009 8:19 am

batikan

batikan
Kullanıcı Siteden Atılmış

musicman çok iyi gitarlar yapıyorarkadasmda vardı satdı ugun bi fiyata ACEPRO AB12 kullanıyorum tonları gayet tatmin edici fakat beni çok kasıyo kullanırken hiç rahat değil...

6Musicman Empty Geri: Musicman Çarş. Ağus. 05, 2009 8:44 pm

olgac

Bizden Biri

Uzun süre stingray 4 kullandım. Gerçekten muhteşem sustaine ve güzel ton yelpazesine sahip baslar. İşçilik on numara. Midden biraz yoksun treable ve baslar çok oturaklı. Kalvye biraz etli ama farklı bir tad katıyor. Kesinlikle alırken düşünmiyin Smile

7Musicman Empty Geri: Musicman Salı Haz. 08, 2010 7:33 pm

punky_13

punky_13
Pasif Üye

bende stingray dusunuyorum gecen gun denedim gercekten cok iyi ama benimki custom dı galiba gercekten cok iyi iscilige deyinmiyorum bile biliyorsunuz musicman de leo fender in elinden cıkma xD

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-