Basgitarist Forumu ©2008-2014
Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.

Join the forum, it's quick and easy

Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-Bas Gitaristlere Özel Forum-

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Red Hot Chili Peppers Hastalarına

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Red Hot Chili Peppers Hastalarına Empty Red Hot Chili Peppers Hastalarına Paz Eyl. 12, 2010 5:14 pm

averdgah

averdgah
Pasif Üye

Red Hot grubunun hastası ve ustası olmayanlar bu mesajı hiç okumasınlar.
Red Hot Chili Peppers tribute grubu kuruyorum. Ben solistim. Geriye gitarist, basçı ve davulcu kalıyor.
Aranan özellikler:
Gitarist Frusciante’ye hakim olacak (Frusciante’nin solo albümlerini demiyorum, Red Hot’daki performanslarını diyorum).
Basçı funk motiflerini Red Hot özelinde kıvırabilen bir düzeyde olmalı.
Red Hot ile kafayı bozmuş davulcu arıyorum. Kelebek gibi uçmalı arı gibi sokmalıdır.
En önemlisi ciddiyet ve proje disiplinine uyabilmektir. Prova eğlence değildir. Ama, işler tıkırında, provalar yolunda gidiyorsa eğlence de kendiliğinden gelir. Yaş sınırı yoktur.
Geri vokal yapabilmek tercih sebebidir.
“Yapabilirim” lafını duymak istemiyorum, “Yapıyorum” lafını duymak istiyorum. Zaten bu özellikleri taşıyan adamlar arıyorum. Bu özellikleri taşıyan arkadaşlara sözüm:
Eğer siz de benim kurduğum hayali kuruyor, Red Hot motiflerinin bu ülkede tınladığı uzun soluklu, kaliteli ve verimli bir performansın tutkusunu içinizde hissediyorsanız, öne çıkın.
Deneme parçaları:
Can’t stop, Dani California, Californication, Tell me baby, Fortune faded, Torture me, Otherside, Snow, Especially in Michigan, By the way, Funky monks, Warlocks vs (duruma göre bunların içinden bazılarını çıkarabilir, ekleyebiliriz). Ciddi ve güzel şeyler yapacağız.

Değerli arkadaşlar, mesajlarınızı bekliyorum.
0505 8572535
vakindeniz@hotmail.com

2Red Hot Chili Peppers Hastalarına Empty Geri: Red Hot Chili Peppers Hastalarına Paz Mart 10, 2013 4:55 pm

GungorKose

GungorKose
Pasif Üye

Red Hot Chili Peppers'ın bütün bas larını çalıyorum. (İki üç şarkı haricinde)

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]