Basgitarist Forumu ©2008-2014
Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.

Join the forum, it's quick and easy

Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-Bas Gitaristlere Özel Forum-

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İST:Satılık Musicman Sterling

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1İST:Satılık Musicman Sterling Empty İST:Satılık Musicman Sterling C.tesi Nis. 13, 2013 10:36 pm

AnDeRsSoN

AnDeRsSoN
Pasif Üye

Selamlar,
2006 yılında ABD' de musiciansfriend' den satın almış olduğum California üretimi Musicman'imi daha üst seviye bir gitar alacağımdan elden çıkarmayı düşünüyorum ancak bunu yapabileceğim tarih en geç 15 Temmuz 2013 olduğundan eğer gitarım o tarihe kadar satılmazsa, satmaktan vazgeçeceğim.

Bunca zamandır gözüm gibi baktığım gitarımın fonksiyonel ya da kozmetik olarak en küçük bir problemi bile bulunmamaktadır. Beraberinde ABD' den 135$'a satın aldığım, gitara özel Musicman marka anahtarılı kilitli Hardcase hediyemdir(Orjinal yedek anahtarları da mevcuttur). Gitarı aldığımda ambalajından çıkan Musicman ürün broşürü ve orjinal Musicman silme bezi beraberindedir.

Kendi kataloğounda "Pearl Blue" olarak geçen ve ABD' de bu rengine sahip olabilmek için artı olarak 263$ ödemeniz gereken İnci mavisi rengindedir. Türkiye' de aynı model bastan bir kaç yerde gördüm ancak bu renge sahip olan hiç kimseyi göremedim. Musicman markasının Türkiye distribitörü olmadığından sıfır ürün olarak satışı yoktur.

Kullanım tecrübesi olarak şunu eklemek isterim ki, Sterling modelinin klavyesi, Stingray modelinde dahi olmayan, sap'a doğru incelen çok özel bir klavyedir. Gitarın gövdesi standart bir bas gitara göre daha küçük ve hafiftir. Bu özelliklerinden ötürü uzun süreli performanslarda kişiyi yormayan ve hakimiyeti kolay olan bir gitardır.

Sadece gitarın hali hazırda musiciansfriend' deki satış fiyatı 1435$(2500TL) dır. Benim diğer internet sitelerine verdiğim ilanlardaki fiyatta 3200 TL yazıyor ancak basgitarist.com dan ilgilenen arkadaşlar için fiyatı biraz daha uygun bir seviyeye çekebilirim.

Yeni üye olduğumdan resim ekleyemedim, dileyene gönderebilirim. Gitarımla gerçekten ilgilenen ve denemek isteyen kişileri İstanbul Anadolu yakasındaki evimde misafir edebilirim.

Gitarın detaylı yorumlarının ve teknik özelliklerinin aktarıldığı sayfaya musiciansfriend.com dan ulaşabilirsiniz.

Yazdıklarım haricinde merak ettiğiniz, sormak istediğiniz bir konu varsa günün her saati mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-