Basgitarist Forumu ©2008-2014
Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.
Basgitarist Forumu ©2008-2014

-Bas Gitaristlere Özel Forum-


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

bas gitarist aranıyor ( izmir )

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 bas gitarist aranıyor ( izmir ) Bir Çarş. Ara. 25, 2013 7:46 pm

receterock

avatar
Pasif Üye
İzmir ' de 7 senedir çeşitli barlarda sahne alan hazır gruba bas gitarist aranıyor . Kimi zaman keyfi kimi zaman para için çalacak , gitarına , armoniye hakim , Türkçe yabancı rock , pop-rock , alternative , rock'n roll , blues ve bar yüzünden piyasa (maalesef) parçalar çalabilecek , çalışmaktan kaçmayan , şehir dışı ve içi programlara engeli olmayan , sıkıya gelince kaçmayan , grubu yüzüstü bırakmayacak , icabında çevresiyle gruba ortam ve iş imkanı (parti , grup toplantısı v.s.) yaratabilecek girişkenlikte bir grup arkadaşı hatta dostu arıyoruz , grubun çalışma ve kayıt için teknik imkanı ve ortamı bulunmaktadır , grup şarkıları yaklaşık 50 küsür parçadan oluşmaktadır , bunların tamamına yakınının kaydı vardır , kayıtlardan çalışıp bar programı yapacak seviyeye gelebilecek şekilde kısa sürede çalışma gerekiyor
( önümüzdeki süreçte süratle hazır olan grubumuz bar programı yapacaktır) . Lütfen ciddi ve yukarıdaki özellikleri taşıyan ve uzun soluklu arkadaşlar bizi arasın , kısa vadede falanca projem var , okulum bitti , askere gidiyorum diyecek hiçbir arkadaşım zamanımızı harcamak için bizi aramasın lütfen ama lütfen .

ReÇeTe Rockband grubu için iletişim Mehmet Ünal 0 553 251 72 55

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz