Basgitarist Forumu ©2008-2014
Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.

Join the forum, it's quick and easy

Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-Bas Gitaristlere Özel Forum-

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Boss Pedallar

+2
olgac
Admin
6 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Boss Pedallar Empty Boss Pedallar Perş. Mayıs 21, 2009 1:52 pm

Admin

Admin
Yönetici
Yönetici

Şikayet, öneri, görüş, bilgi, danışma gibi konular bu sabit başlık altında olacaktır.

2Boss Pedallar Empty Geri: Boss Pedallar Salı Mayıs 26, 2009 11:32 am

olgac

Bizden Biri

Boss eq olara. eq20 şiddetle öneririm çok başarılı bir 10 band eq ve yaptığınız eq ları kaydedebiliyorsunuz. Boss geb7de kullandım uzun süre ve cidden çok işe yarıyor. Bence her bascının setup unda bir eq pedalı olmalı.

3Boss Pedallar Empty Geri: Boss Pedallar Çarş. Mayıs 27, 2009 1:43 pm

ryan

Pasif Üye

olgac demiş ki:Boss eq olara. eq20 şiddetle öneririm çok başarılı bir 10 band eq ve yaptığınız eq ları kaydedebiliyorsunuz. Boss geb7de kullandım uzun süre ve cidden çok işe yarıyor. Bence her bascının setup unda bir eq pedalı olmalı.

Aynen katılıyorum. iki pedalıda kullanan biri olarak. geb7'nin fiyatı daha uygun tabi özellikle pasif gitarlarda çok işe yaramakta.

4Boss Pedallar Empty Geri: Boss Pedallar Çarş. Mayıs 27, 2009 5:29 pm

olgac

Bizden Biri

Evet geb7 cidden fiyatına göre sağlam performans sergileyen bir alet. Cort a6 tımı biraz adam ediyodu Smile

5Boss Pedallar Empty Geri: Boss Pedallar Ptsi Haz. 08, 2009 6:39 pm

rick-o-sound

rick-o-sound
Aktif Üye

EBS gibi sadece basa yönelik bir firmayı sabit bir başlığa layık görmeyen adminimizi kınama eylemi başlatmayı öneriyorum.yoksa gençliğinemi verelim:D

6Boss Pedallar Empty Geri: Boss Pedallar Ptsi Haz. 08, 2009 8:19 pm

Admin

Admin
Yönetici
Yönetici

rick-o-sound demiş ki:EBS gibi sadece basa yönelik bir firmayı sabit bir başlığa layık görmeyen adminimizi kınama eylemi başlatmayı öneriyorum.yoksa gençliğinemi verelim:D

İstediğin başlığı açmam için sadece bir öm atman yeterli sevgili moderatörüm Smile

7Boss Pedallar Empty Geri: Boss Pedallar Salı Haz. 09, 2009 6:19 pm

rick-o-sound

rick-o-sound
Aktif Üye

boss denilince pq3b derim başka bir şey demem.boss firmasının bas için ürettiği en harika şeydi ve dünyada da çok beğenildi ama çok çabuk piyasadan çekildi.nedendir kimse bilmiyor!!!!bulabilirseniz setupınıza muhakkak ekleyin derim.
bir de analog mantıklı prosesörümsü be5b vardı.eskidir.bulunması çok zordur ama az yerde çok iş isteyen fakat prosesörlerin o yapay halinden de kaçınmak isteyenlerin aradığı şeydi.nedense o da çabucak kayboldu ortalıktan!!!!!

8Boss Pedallar Empty Geri: Boss Pedallar Ptsi Ağus. 24, 2009 9:50 pm

voyvoda666

voyvoda666
Pasif Üye

aslında her basçının eq a ihtiyacı var diye birşey olamaz bence..ben a5 kullanıyorum ve 3 band eq var.geb7 var bende ama yinede tek başına kullandığım zaman gitarı daha güzel oluyo.

9Boss Pedallar Empty Geri: Boss Pedallar Salı Ekim 23, 2012 11:44 pm

sinnn

sinnn
Pasif Üye

ben aktif manyetik gitar kullanıyorum yanında hem di box hemde amfi taşıdığım için eq lüzumsuz olur diye düşünüyordum.amcak geçen hafta GEB-7 aldım ve sahne performansımdan sonra düşüncem şudur ; o bir pedal değil sihirli değnek

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]