Basgitarist Forumu ©2008-2014
Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.

Join the forum, it's quick and easy

Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-Bas Gitaristlere Özel Forum-

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

ibanez srx mi sr mi

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1ibanez srx mi sr mi Empty ibanez srx mi sr mi Paz Nis. 25, 2010 2:31 pm

serdar3416

serdar3416
Pasif Üye

arkadaşlar ikisinin arasındaki fark nedir sizce .yeni bir bas alıcam fakat srx le sr serileri arasında takıldım .farkları nelerdir sizce yardımcı olursanız ,çok sevinirim.

2ibanez srx mi sr mi Empty Geri: ibanez srx mi sr mi Ptsi Nis. 26, 2010 7:33 am

olgac

Bizden Biri

İki seride birbirinden farklı bir seri. Yüzeysel olarak anlatmak gerekirse. Srx sr serine göre daha sert karakha güçlü aletlerdir. Sr ise daha sıcak karakterli ve sıcak tonlara sahip aletlerdir. ( Genelleme ) Tercihini ona göre yap derim. Çünkü ayrı dünyaların aletleri.

3ibanez srx mi sr mi Empty Geri: ibanez srx mi sr mi Ptsi Nis. 26, 2010 11:56 am

serdar3416

serdar3416
Pasif Üye

teşkkürler olgaç kardeşim. bu arada senden aldığım hardcase biraz büyük gelmesine rağrem kullanıyorum .aldığım için pişman değilim saol.yorumun çok faydalıolacak.

4ibanez srx mi sr mi Empty Geri: ibanez srx mi sr mi Salı Nis. 27, 2010 3:19 pm

olgac

Bizden Biri

serdar3416 demiş ki:teşkkürler olgaç kardeşim. bu arada senden aldığım hardcase biraz büyük gelmesine rağrem kullanıyorum .aldığım için pişman değilim saol.yorumun çok faydalıolacak.

Çok büyük gelecegını sanmıyorum yahu standart bir case o Smile

Bas konusunda yardım ve destek istersen msn adresim acro_0937@hotmail.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]