Basgitarist Forumu ©2008-2014
Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.

Join the forum, it's quick and easy

Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-Bas Gitaristlere Özel Forum-

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Bas gitar almak istiyorum, ve birkaç şey soracağımm.

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Sethh

Sethh
Pasif Üye

Bas gitar alacağım, başlama aşamasındayım basa, ama bana uzunca bir süre gidebilecek bir gitar arıyorum, ve elimde şu anda 600 tl var, bunu sormak istedim, bana önerebileceğiniz bir bas gitar yada bas gitarlar var mı? Ayrıca bi arkadaşıma sordum, o bana 2. el al eğer alacaksan dedi, ben mantığını çözemedim tam olarak, sormayı da unutmuşum, bu konuda beni bilgilendirebilirseniz sevinirim. Question

(Alım-satım bölümüne açtığınız bu konu yardım merkezi-ekipman tavsiyeleri adlı bölüme taşınmıştır.)

lakland

lakland
Moderatör
Moderatör

600 liran varsa ben derim ki Cort C4 al 250-300 lira falan çalışmak için de ayrıca amfiye ihtiyaç duyacaktın geri kalan 300 liraya da gayet başarılı amfiler bulabilirsin.. Ben Cort C4 almıştım ve 4-5 yıl kullandım pek de bi sorun yaşamadım.. Tavsiye ederim..

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» Bas Gitar Anatomisi