Basgitarist Forumu ©2008-2014
Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.

Join the forum, it's quick and easy

Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-Bas Gitaristlere Özel Forum-

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Behringer

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Behringer Empty Behringer Perş. Mayıs 21, 2009 1:42 pm

Admin

Admin
Yönetici
Yönetici

Şikayet, öneri, görüş, bilgi, danışma gibi konular bu sabit başlık altında olacaktır.

2Behringer Empty Geri: Behringer C.tesi Haz. 20, 2009 8:13 pm

olgac

Bizden Biri

Behringer bx1200 kullandım yaklaşık 5-6 ay kadar. Cidden çok hoşuma gitti. Forumalrda denildiği kadar kötü bir amfi değil. Kesinlikle ve kesinlikle çabuk şişmiyor. Eq suda çok oturaklı. Tek sorunu çok ağır olması hatta çok çok ağır Smile

3Behringer Empty Geri: Behringer C.tesi Kas. 10, 2012 8:26 pm

CALGICI

CALGICI
Pasif Üye

benim dükkanımda 450 wattlık var bugero hopörlörlü çok güçlü ve çok güzel 2 adet 10'' lik hopörlörü var kombo .oktavı var üzerinde çok iyi çalışıyor fiyatına oranla çok memnunum. bundan önce ayni fiyatlarda olan hartke vardı 250 wattlık ondan bariz bir şekilde daha tonblu ve daha güçlü

4Behringer Empty Geri: Behringer C.tesi Kas. 10, 2012 8:27 pm

CALGICI

CALGICI
Pasif Üye

benim dükkanımda 450 wattlık var bugero hopörlörlü çok güçlü ve çok güzel 2 adet 10'' lik hopörlörü var kombo .oktavı var üzerinde çok iyi çalışıyor fiyatına oranla çok memnunum. bundan önce ayni fiyatlarda olan hartke vardı 250 wattlık ondan bariz bir şekilde daha tonblu ve daha güçlü

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» Behringer Pedallar