Basgitarist Forumu ©2008-2014
Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.

Join the forum, it's quick and easy

Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-Bas Gitaristlere Özel Forum-

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Sap Başındaki Kayıp

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Sap Başındaki Kayıp Empty Sap Başındaki Kayıp Salı Kas. 13, 2012 12:15 pm

MartizeD

MartizeD
Pasif Üye

Halka içine aldığım yerdeki o metal plaka kaybolmuş durumda. Tellerini değiştirdikten sonra kaybettim büyük ihtimalle ve bulamamaktayım. Bir sorun çıkartırmı o parça ?

Link koyulmuyor sanırım o.O Anlamışsınızdır umarım demek istediğim yeri. Gitarım btb205 googledan aratarak da bakmanız mümkün

2Sap Başındaki Kayıp Empty Geri: Sap Başındaki Kayıp Salı Kas. 13, 2012 12:18 pm

MartizeD

MartizeD
Pasif Üye

g1211.hizliresim.com/13/f/fwbxc.jpg

Resim linktedir. O parça kayıp durumda

3Sap Başındaki Kayıp Empty Geri: Sap Başındaki Kayıp Cuma Kas. 16, 2012 12:39 pm

Admin

Admin
Yönetici
Yönetici

Hiçbir şekilde problem çıkartmaz. Görüntüyü bozuyor diye çıkartıp atanlar var kafanı takma. Smile

4Sap Başındaki Kayıp Empty Geri: Sap Başındaki Kayıp Cuma Kas. 16, 2012 1:30 pm

MartizeD

MartizeD
Pasif Üye

Rahatladım ya Smile Fakat bende de çıkınca görüntüyü bozmaya başladı Very Happy Onlardan satılıyormudur acaba ?

5Sap Başındaki Kayıp Empty Geri: Sap Başındaki Kayıp C.tesi Kas. 17, 2012 6:06 pm

Admin

Admin
Yönetici
Yönetici

Bende vardı sanırım biyerlerde ama nerde kimbilir. Smile 2 gün sonra askerlik var o olmasa bulup yollardım ama zamanım yok malesef. Lüthier falan varsa bi bak bulursun.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]