Basgitarist Forumu ©2008-2014
Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.

Join the forum, it's quick and easy

Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-Bas Gitaristlere Özel Forum-

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Epiphone

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Epiphone Empty Epiphone Perş. Mayıs 21, 2009 1:31 pm

Admin

Admin
Yönetici
Yönetici

Düşünceler, yorumlar, paylaşımlar, istek ve öneriler bu ana başlık altında olacaktır.

2Epiphone Empty Geri: Epiphone Çarş. Tem. 18, 2012 9:57 am

sıradançinkokarbonpiller

sıradançinkokarbonpiller
Pasif Üye

Beyler metal çalmak istiyorum ama aynı zamanda rhcp falan da çalmak istiyorum epiphone thunderbird İV düşünüyorum ne diyorsunuz ya da başka önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

3Epiphone Empty Geri: Epiphone C.tesi Kas. 17, 2012 6:16 pm

manjack

manjack
Pasif Üye

arkadaşlar ben de ilk defa bas gitar çalacağım ve bu gitarı almayı düşünüyorum..rock ve metal tarzı şarkılar çalmayı planlıyorum ne dersiniz acil yorumlarınızı bekliyorum sürem cok az karar vermem gerekiyor bir an önce

4Epiphone Empty Geri: Epiphone Ptsi Kas. 19, 2012 12:15 pm

Admin

Admin
Yönetici
Yönetici

manjack demiş ki:arkadaşlar ben de ilk defa bas gitar çalacağım ve bu gitarı almayı düşünüyorum..rock ve metal tarzı şarkılar çalmayı planlıyorum ne dersiniz acil yorumlarınızı bekliyorum sürem cok az karar vermem gerekiyor bir an önce

Bu gitar dediğin nedir? Modeli ne? Ayrıca neden epiphone?

5Epiphone Empty Geri: Epiphone C.tesi Kas. 24, 2012 2:18 pm

manjack

manjack
Pasif Üye

epiphone thunderbird İV...neden epiphone hem görünüşü iyi hem de soad basistti bu gitarı kullanıyor tek tereddütüm gitarın tonları falan ondan sordum sizede

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]