Basgitarist Forumu ©2008-2014
Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.

Join the forum, it's quick and easy

Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-Bas Gitaristlere Özel Forum-

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Kerem Tüzün

5 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Kerem Tüzün Empty Kerem Tüzün Perş. Mayıs 28, 2009 7:12 pm

Admin

Admin
Yönetici
Yönetici

Kerem Tüzün Rockur10
14 Subat 1971'de Istanbul'da dogdu.
Ilk - orta - lise'yi Özel Isik Lisesi'nde okudu.
Müziğe ilkokulda TRT Istanbul Çocuk Korosu'nda basladi.
Ortaokuldayken Belediye Konservatuvarı'nda 2 sene klarinet egitimi gördü.
1989'da bas çalmaya basladi. Lise sıralarında basketbol, hentbol ve buz hokeyi oynadi, sagı solu çok paralandığı ve bazen bas çalamaz hale geldiği için bunlardan vazgeçti.
Mimar Sinan Üniversitesi Sanat Tarihi ve Arkeoloji Bölümünü bitirdikten sonra Istanbul Teknik Üniversitesi Mimarlik Tarihi Bölümünde Master yapti.
Askere gitti. Askerden geldi. Istanbul Teknik Üniversitesi MIAM'da tonmaysterlik bölümünü bitirdi. Audiofact'in "Asithane" albümünü kaydetti, miksledi. "Homesapiens" proje CD'sinde kendi parçası ile yer aldı.
1996'dan beri CRR Konser Salonu'nda çalışmakta. Şimdiye kadar Ten On Richter, Nuh'un Gemisi, Toys, Contrast, Cockroach, Demir Demirkan Öztürk İlmaz ve Hücum Kedi? ile çaldı. Daha sonra Kurban grubuna dahil oldu. Kurban grubu dağıldıktan sonra önceleri sadece albümlerinde eşlik ettiği Demir Demirkan'la birlikte çalışmaya başladı. Kurban grubunun birleşmesi ile gruba tekrar dahil olmuştur. Hala aktif olarak Kurban grubunda bass çalmaktadır.

2Kerem Tüzün Empty Geri: Kerem Tüzün C.tesi Mayıs 30, 2009 9:43 am

Fender1

Pasif Üye

cok iyi basçı oldugunu düsünmuyorum. eline almıs fenderı ama hakını veremıyor. slap bile atarken dıkkatlı bakınca zorlanıyor. penanın olmayacagı parçalarda pena kullanıyor. ilgınc bırısı.

3Kerem Tüzün Empty Geri: Kerem Tüzün C.tesi Mayıs 30, 2009 10:01 am

gmtial

gmtial
Bizden Biri

gayet başarılı ve basına hakim olduğunu düşünüyorum

4Kerem Tüzün Empty Geri: Kerem Tüzün Cuma Haz. 12, 2009 10:48 am

Basmen

Basmen
Pasif Üye

Bi ara parmakları kırılmıştı 2005 te falan o yuzden pena ile calıyordu. Ssağlam basçıdır kendisi.

5Kerem Tüzün Empty Geri: Kerem Tüzün Paz Şub. 21, 2010 2:43 pm

Admin

Admin
Yönetici
Yönetici

Fender1 demiş ki:cok iyi basçı oldugunu düsünmuyorum. eline almıs fenderı ama hakını veremıyor. slap bile atarken dıkkatlı bakınca zorlanıyor. penanın olmayacagı parçalarda pena kullanıyor. ilgınc bırısı.

Kesinlikle katılmamakla beraber seni kınamak istiyorum şuan. Kerem Tüzün Icon_smile

Kerem Tüzün'ü tekrar dinledikten sonra yorumlarını tekrar merak ediyorum yazarsan sevinirim. Kerem Tüzün Icon_wink

En son Admin tarafından Salı Ekim 30, 2012 10:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

6Kerem Tüzün Empty Geri: Kerem Tüzün Salı Ekim 23, 2012 11:28 pm

sinnn

sinnn
Pasif Üye

evet adamın eli sakat olduğu doğru ve kesinlikle fender1 e katılmıyorum.Öztürk bar programı yaparken 'aramızda konuk sanatçı var dedi ve eleman sahneye çıktı,solak olmasına rağmen Tool parçasına sağ el basla girdi ve emprovizasyonu döşedi parça sonunda.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]