Basgitarist Forumu ©2008-2014
Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.

Join the forum, it's quick and easy

Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-Bas Gitaristlere Özel Forum-

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Cort

+13
kaparks
voyvoda666
nba_ris
batikan
emoonn
siyamlar
olgac
RagnaroK
Emino
Bass_Power-X
gmtial
Pesgitarci
Admin
17 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

26Cort - Sayfa 2 Empty Geri: Cort Cuma Haz. 19, 2009 4:59 pm

olgac

Bizden Biri

A5 slap yönünde çok güzel tonlarsergileyen aletlerdir. Ağaç kombinasyonuna baktığımızdada zaten treable ağırlıklı bir alet görüyoruz. Büyük ihtimalle gitarının telleri eskidir. Diğer bir neden ise eq yu nasıl kullanıyorsun. Eğer middle ve bass ağırlıklı eq ayarı yapıyorsan pek slap tonu beklenemez.

27Cort - Sayfa 2 Empty Geri: Cort C.tesi Haz. 20, 2009 3:32 am

emoonn

emoonn
Pasif Üye

teşekkür ederim.

28Cort - Sayfa 2 Empty Geri: Cort C.tesi Haz. 20, 2009 10:18 am

olgac

Bizden Biri

emoonn demiş ki:teşekkür ederim.

Ne demek. Farklı soruların olursa gene bu başlık altından sorabilirsin.

29Cort - Sayfa 2 Empty Geri: Cort Paz Haz. 21, 2009 8:22 am

emoonn

emoonn
Pasif Üye

a5 nasıl bi gitar bu arada?ne kadar süre götürür beni

30Cort - Sayfa 2 Empty Geri: Cort Paz Haz. 21, 2009 9:04 am

olgac

Bizden Biri

emoonn demiş ki:a5 nasıl bi gitar bu arada?ne kadar süre götürür beni

a5 seni çok uzun süre görütebilir. Hatta manyetik ve devre takviyesi ile ömürlük alet olabileceğini düşünüyorum. Başlangıç için ve orta seviye için çok çok iyi bir alet.

31Cort - Sayfa 2 Empty Geri: Cort Salı Tem. 28, 2009 8:14 am

batikan

batikan
Kullanıcı Siteden Atılmış

hmm pek bi bilgim yok açıkçası ama manyetiklerede büyük bi görev düşüyor manyetiklerden ve tellerin akordlarndan da olabilir.. Neutral

32Cort - Sayfa 2 Empty Geri: Cort Cuma Ağus. 14, 2009 10:33 pm

nba_ris

nba_ris
Pasif Üye

ya bu gb34a lar nasıl ? bi de uygun amfi olsa el yakmayan Very Happy

33Cort - Sayfa 2 Empty Geri: Cort Paz Ağus. 16, 2009 7:21 pm

batikan

batikan
Kullanıcı Siteden Atılmış

iyiymiş duyduguma göre ama bilmiyorum admin yardımcı olabilir sanırm

34Cort - Sayfa 2 Empty Geri: Cort Ptsi Ağus. 24, 2009 9:46 pm

voyvoda666

voyvoda666
Pasif Üye

ben cort a5 kullanıyorum.gerçektende musicman sub5 ten sonra kullandığım en güzel gitar.yamaha rbx 375 kullandım ama hiçbiri a5 in zevkini vermedi.hiçbir pedala ihtiyaç duymuyorum.sahnede her tarza uygun bir gitar.

35Cort - Sayfa 2 Empty Geri: Cort Çarş. Ekim 07, 2009 8:57 pm

olgac

Bizden Biri

nba_ris demiş ki:ya bu gb34a lar nasıl ? bi de uygun amfi olsa el yakmayan Cort - Sayfa 2 Icon_biggrin

Güzel aletler. O fiyata göre çok çok iyiler aslında. Kesinlikle tavsiye ederim. TOn yelpazesi geniştir. Yanında ibanez 10bde alırsan seni her türlü idare eder. Smile

36Cort - Sayfa 2 Empty Geri: Cort Çarş. Ekim 07, 2009 8:58 pm

olgac

Bizden Biri

voyvoda666 demiş ki:ben cort a5 kullanıyorum.gerçektende musicman sub5 ten sonra kullandığım en güzel gitar.yamaha rbx 375 kullandım ama hiçbiri a5 in zevkini vermedi.hiçbir pedala ihtiyaç duymuyorum.sahnede her tarza uygun bir gitar.

Kesinlikle katılıyorum.

37Cort - Sayfa 2 Empty Geri: Cort Ptsi Mayıs 17, 2010 6:32 pm

kaparks

kaparks
Pasif Üye

bende cortab4 kullanıyorum rahat ve kullanışlı bi gitar

38Cort - Sayfa 2 Empty Geri: Cort Çarş. Ekim 27, 2010 1:25 am

emoonn

emoonn
Pasif Üye

arkadaşımdan devraldığım cort action bass 5 modelli basımı araştırayım dedim.manyetikler psjc-f & psjc-r imiş.bu manyetiklerin özelliği nedir?basım aktif mi pasif mi kavrayamadım.aktif ve pasif modelinin üretildiği yazıyor.ayrıca 3 knob var 2 vol 1 ton muş.ayırt edemedim.1 tanesi hiç çalışmıyor gibi geliyor bana.ayrıca 2 vol neden??ne amaçla konmuş?teşekkürler

39Cort - Sayfa 2 Empty Geri: Cort Salı Ocak 25, 2011 6:24 pm

fatih

fatih
Pasif Üye

yeni alınan gitarlardaki plastik şeffaf patçayı nasıl çıkartcaz pirat bi türlü beceremdedim kondansatörleri sökmekmi gerekio

40Cort - Sayfa 2 Empty Geri: Cort Paz Şub. 13, 2011 6:40 pm

deciusj

deciusj
Pasif Üye

gitar hakkında hiçbirşey bilmiyorum fakat bildiğim tek şey var , oda bass gitar çalma isteğim .
babamı zorla ikna ettim 300 tl benden cıkar dedi bende bişeyler katıcam.

daha önce hiç gitar çalmadım elime bile almadım .

Cort GBPJ BK yı seçtim ve özelliklerinden hiçbirşey anlamıyorum.

sizle paylaşayım özelliklerini biliyorsanız ne alâ ;

Cort GBPJ BK Bass Gitar

Gövde: Agathis
Sap: Sert Akçaağaç
Klavye: Gül Ağacı
Manyetikler:1 humbucker- 1 single coil
Kontroller:2 volüm, 1 ton

sizce iyimi bi bakın arkadaşlar alıcam bütçeyede uygun olsun istiyorum yardımcı olursanız sevinirim ...

not : bas gitar hakkında yardım etmek isteyen varsa ilky_style@hotmail.co.uk her türlü yardımınız kabul edilir Very Happy

41Cort - Sayfa 2 Empty Geri: Cort Ptsi Ağus. 29, 2011 9:22 pm

berkayciftci

berkayciftci
Pasif Üye

cort CBP-PJ bas gitar seti almayı düşünüyorum size nasıl olur yada bana toplam 400-500 tl yi bulucak veya daha ucuz olucak şekilde bas gitar ve amfi önerebilirmisiniz mesaj olarak cevaplarsanız sevinirim

42Cort - Sayfa 2 Empty Geri: Cort C.tesi Ağus. 25, 2012 2:36 am

coverma

coverma
Pasif Üye

Merhaba bende cort'un gb75 ve ab4 kullanıyorum. Aklımda gb75'in pickguardına resim kaplatmak istiyorum daha önceden yaptıran var mı veya bilgis olan??

43Cort - Sayfa 2 Empty Geri: Cort C.tesi Ağus. 25, 2012 4:26 am

Admin

Admin
Yönetici
Yönetici

coverma demiş ki:Merhaba bende cort'un gb75 ve ab4 kullanıyorum. Aklımda gb75'in pickguardına resim kaplatmak istiyorum daha önceden yaptıran var mı veya bilgis olan??

Bildiğin grafik yapıyor adam üzerine. Pickguard değil komple bile kaplatabilirsin. Folyo gibi birşey ile gayet dayanıklı istediğin resimler uygulanabiliyor ve istediğinde sorunsuz bir şekilde çıkartılıyor.

Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-

» bas gitar cort 3534