Basgitarist Forumu ©2008-2014
Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.

Join the forum, it's quick and easy

Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-Bas Gitaristlere Özel Forum-

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Bassist Murat Sargın

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Bassist Murat Sargın Empty Bassist Murat Sargın Çarş. Ağus. 05, 2009 9:21 pm

Bassist

Bassist
Pasif Üye

Merhabalar herkese ben murat sargın
19 mayıs 1993 yılında kırıkkale'de doğdum
doğar doğmaz aslında müzikle ilgileniyormuşum Smile annem ve yakınlarım kküçükken hep şarkı söylediğimi söylerler bana Smile
neyse müziğe faaliyet olarak başladığımda henüz 5 yaşındaydım sürekli kuzenimin orgunu açıp çalardım daha sonra orgu ortadan kayboldu (satmışlar) ondan sonra sazlara yöneldim bilirsiniz telli olan herşeye baktım denedim uğraştım önce tambura ile çalıştım sonra kulağımda aralık bilgileri oturup sesleri doğru basmam için ellerimin yönelmesiyle bağlamaya başladım tam 4 sene bağlama çaldım (aslında istemiyordum)
herşey güzelde birşey eksikti gitar...
onu çok istiyordum fakat toplumun geri kafalı bazı insanlarının aklına kazınmış olan gitarist modeli hippie'ler olarak tanımlanılan veya metal yapan makyajlı adamlardı.
bu yüzden gitarı gizli olarak öğrenmeye başladım gitar çalmaya çalışan kuzenim sağolsun bir kaç akor gösterdi sonra herşey bana kaldı sürekli araştırdım kellerim patlayana kadar çalıştım ve ailemin karşısına kuzenimin gitarıyla çıktığımda herkes bi bu kalmıştı başlamadığın deyip aşağılamaya çalıştılar Smile ama ben onlara neler yaptığımı gösterince hepsi bir müddet sustu Smile herneyse klasik gitarda gerçekten iyi bir seviyede olduğumu iddaa etmiyorum ama azmim beni iyi yerlere getirmeye devam ediyor ...Elim Yerimde Durmaz Benim Bass olan herşeyi Severim sırf bir victor wooten slap'i izlediğim için ısrarla bass gitar aldırdım Smile bu 3. senem bassda
ve bu mesajdan 3 sene önce yani lise hayatımın başladığı sene Kırıkkale Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi nin Yetenek sınavına Girdim ...
2 sınav gerçekleşti
1.sınav puanım 100 (ilk sıradaydım)
2.sınav puanım 92.5(ilk sıradaydım)
2 sınavdanda 1.likle okulu kazandım

şuan 3. sınıftayım herşey dahada zorlaşıyor
ama yılmamak lazım
bu sitede bir abim var onu görünce benimkide dertmi diyorum Smile
savaşmayı öğreten abime saygılar...

Murat SARGIN
Basgitaristben...

2Bassist Murat Sargın Empty Geri: Bassist Murat Sargın Çarş. Ekim 07, 2009 8:53 pm

olgac

Bizden Biri

Murat çok çok sevdiğim bir kardeşimdir ve gerçekten gelecek vahateden bir kardeşimiz. Umarım herşeyin en iyisi senin olur kardeşim her zaman arkandayım.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-