Basgitarist Forumu ©2008-2014
Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.

Join the forum, it's quick and easy

Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-Bas Gitaristlere Özel Forum-

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

SATILMIŞTIR TEŞEKKÜRLER.

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1SATILMIŞTIR TEŞEKKÜRLER. Empty SATILMIŞTIR TEŞEKKÜRLER. Çarş. Mayıs 19, 2010 6:22 pm

olgac

Bizden Biri

1992 Japon yapımı Charvel cx 490.

Devresi ken smith aktif 2 band. Pasif olarak da kullanılabiliyor.

Manyetikler fender Aerodyne p+j. Bugulardan 3 tanesi Rıfat Türende 120 ytl karşılığı değiştirildi 7 ay önce.

06.05.2010 tarihinde gitarın genel bakımı Rıfat Türende(160 ytl karşılığı)yapıldı.

Beyaz renkte jazz kasa rose tuşe + maple sap.

Knob'lar da Ken Smith.

Gitarın sapı klasik jazz basslar gibi etli değil tam aksine muazzam ince ve rahattır.

Elinize alacağınız en rahat ve ince sap olacağına eminim ve iddealıyım bu konuda.

Gitar vintage tadındadır ve gerçekten ağacı oturmuş, yaşına göre çok çok temizdir.

Bas kesinlikle sorunsuz ve ton aralığı çok geniş.

Yanında Askı ve Soft case hediyeli.

Fiyat : 1500 YTL

SATILMIŞTIR TEŞEKKÜRLER. Big_25073745ojo
SATILMIŞTIR TEŞEKKÜRLER. Big_25073745xf3
SATILMIŞTIR TEŞEKKÜRLER. Big_25073745uaa
SATILMIŞTIR TEŞEKKÜRLER. Big_250737452gx

En son olgac tarafından Çarş. Haz. 30, 2010 10:48 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

2SATILMIŞTIR TEŞEKKÜRLER. Empty Geri: SATILMIŞTIR TEŞEKKÜRLER. Ptsi Mayıs 31, 2010 9:36 am

olgac

Bizden Biri

1350 ytl olmuştur.

3SATILMIŞTIR TEŞEKKÜRLER. Empty Geri: SATILMIŞTIR TEŞEKKÜRLER. Cuma Haz. 04, 2010 7:31 am

olgac

Bizden Biri

1250 ytl olmuştur.

4SATILMIŞTIR TEŞEKKÜRLER. Empty Geri: SATILMIŞTIR TEŞEKKÜRLER. Perş. Haz. 10, 2010 7:35 am

Admin

Admin
Yönetici
Yönetici

Ses kaydı yada video çekimi varmı acaba?

Çok merak ettim tonunu. Smile

5SATILMIŞTIR TEŞEKKÜRLER. Empty Geri: SATILMIŞTIR TEŞEKKÜRLER. Cuma Haz. 11, 2010 2:54 pm

olgac

Bizden Biri

6SATILMIŞTIR TEŞEKKÜRLER. Empty Geri: SATILMIŞTIR TEŞEKKÜRLER. C.tesi Haz. 12, 2010 9:07 am

olgac

Bizden Biri

Gitar 1150 ytl olmuştur. Gİtarı satılşa
koyduğumdan beri tam 350 ytl indirim yaptım arkadaşlar. Gerçekten şu
anda nakite aşırı derecede sıkıştım. Takastada 250 - 300 ytl gibi bir
nakit üste aldığım taktirde takas yapabilirim herhangi bir bas gitar
ile. Bu fiyata böyle bir gitar toplamak veyas satın almak gerçekten çok
zor.

7SATILMIŞTIR TEŞEKKÜRLER. Empty Geri: SATILMIŞTIR TEŞEKKÜRLER. Perş. Haz. 24, 2010 7:29 am

olgac

Bizden Biri

Günceldir.

8SATILMIŞTIR TEŞEKKÜRLER. Empty Geri: SATILMIŞTIR TEŞEKKÜRLER. Cuma Haz. 25, 2010 9:18 am

olgac

Bizden Biri

Arkadaşlar gitarın fiyatını 1150 ytl çekmiş bulunmaktayım. Şu zamana kadar toplamda 400 ytl indirim yaptım. Buda nerdeyse diyatı 3/1 demek. Yapılabilecek en büyük indirimi yaptım artık. Bu fiyata piyasada Japon bas gitar bile bulmanız nerdeyse imkansız ki gitarın 18 yaşında olmasını ve üzerindeki modifiyeleri kastedmiyorum bile. Gitarda elde edemiyeceğiniz ton çok kısıtlı gerçekten. Alet hem aktif hem pasif kullanabildiğinden her türlü tarza hitap ediyor nerdeyse.

Gitardaki son takas seçeneği ise üste 400 ytl alabileceğim bas gitarlar ile olacaktır. Bunun dışında takas tekliflerine açık değilim.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-