Basgitarist Forumu ©2008-2014
Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.

Join the forum, it's quick and easy

Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-Bas Gitaristlere Özel Forum-

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Lakland

5 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Lakland Empty Lakland Perş. Mayıs 21, 2009 1:39 pm

Admin

Admin
Yönetici
Yönetici

Düşünceler, yorumlar, paylaşımlar, istek ve öneriler bu ana başlık altında olacaktır.

2Lakland Empty Geri: Lakland Salı Mayıs 26, 2009 10:47 am

olgac

Bizden Biri

Uzun süre Laklan 55*94 kullandım. Tek kelimeyle muhteşem bir alet. Aletin ben tek eksiği midleri. Midden yoksun bir alet. Süper bir işçilik ve ağaç kalitesi ne ait baslar. Lakland firmasının yaptığı en kötü şey ise **01 serilerini artık endenozyada üreticek olmasıdır. Bu da tabi işçilik kalitesini düşüreceğini düşünüyorum. Bu sebeple kore yapımı bir lakland bulduğunuzda direk atlayın ve alın Smile **-01 serilerinde sadece devre ve manyetik değişimi yeterli olacağını düşünüyorum.

3Lakland Empty Geri: Lakland Salı Mayıs 26, 2009 1:58 pm

Basmen

Basmen
Pasif Üye

44-01 kullanıcıysıdım. Manyetklerinden hic performans alamadım. işcilik pekte kötü sayılmaz ama dediıgim gibi manyetklerden hosnut kalmadım acıkcasi.

4Lakland Empty Geri: Lakland Salı Mayıs 26, 2009 4:00 pm

olgac

Bizden Biri

Sonuçta bartoloni mk-1 serisi var pek birşey beklememek lazım Smile

5Lakland Empty Geri: Lakland Salı Haz. 02, 2009 6:43 pm

rick-o-sound

rick-o-sound
Aktif Üye

yalnız ben sitesinden dinlediğim ton örnekleri içinde ne çok 4401'inkini beğendim.firma 4401'e şike yapmış olabilirmi:)bir de d.jones modelindeki mi telinin netliği ve tokluğu hasta etti beni.çok başarılı bir jazzbass klonu.hattaa orijinalinden bile iyi diyebilirim.

6Lakland Empty Geri: Lakland Salı Haz. 02, 2009 6:53 pm

olgac

Bizden Biri

rick-o-sound demiş ki:yalnız ben sitesinden dinlediğim ton örnekleri içinde ne çok 4401'inkini beğendim.firma 4401'e şike yapmış olabilirmi:)bir de d.jones modelindeki mi telinin netliği ve tokluğu hasta etti beni.çok başarılı bir jazzbass klonu.hattaa orijinalinden bile iyi diyebilirim.

Kendi segmenttinde iyi tabiki ama bir gitarı satıcının sitesinden dinlemek ne kadar gerçekci olur onu bilmem abi. Jack ın nereye gittiği çok önemli.

7Lakland Empty Geri: Lakland Salı Haz. 02, 2009 6:56 pm

rick-o-sound

rick-o-sound
Aktif Üye

tabii ki de öyle ama diğerlerininki de herhalde en az o kalitede biryerlere gidiyorlardır.tabii 4401 dediğim gibi şikeli de olabilir.benim en hoşuma giden o oldu çünkü.zevk meselesi de olabilir.bilemiyorum.

8Lakland Empty Geri: Lakland Paz Ocak 29, 2012 12:57 pm

lakland

lakland
Moderatör
Moderatör

Bi zaman sonra Lakland kendi manyetiklerini kendi yapmaya başladı, Şu an 55-02 modelini kullanıyorum 2011 model Very Happy Gayet başarılı bir gitar acayip ton genişliğine sahip, aynı anda hem kemik hem de midli tonlar verip sizi sahnede şoka sürükleyebiliyor.. Ayrıca dizaynı ve kullanılan renkleriyle de beni kendisine hasta etmiştir Very Happy

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» Lakland Setup