Basgitarist Forumu ©2008-2014
Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.

Join the forum, it's quick and easy

Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-Bas Gitaristlere Özel Forum-

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Ank: Acil Satılık Cort B4

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Ank: Acil Satılık Cort B4 Empty Ank: Acil Satılık Cort B4 Cuma Ağus. 31, 2012 4:40 pm

celikmhmt.ali

celikmhmt.ali
Pasif Üye

Merhabalar,
Belirttiğim üzere Ankara'dayım. Gitarı denemek, görmek isteyen arkadaşlar için uygun olduğumu söyleyebilirim.
Fiyat:600 tl(pazarlık payı dahildir)
Marka: Cort
Model: B4
Üst eşik: Grafit
Gövde: Yumuşak dişbudak ve maun
Sap: African wenge
Klavye-Tuşe: Gül Ağacı
Bağlantı: Vidalı
Tel uzunluğu: 34
Perde:24 geniş stil (2.7mm * 1.1mm)
Manyetik: Sap- Bartolini mk-1 pickup, Köprü - Bartolini mk-1 pickup
Akort mekanizması: Hipshot Lic. tuners
Köprü: EB12 köprü
Controller: 1vol-1bal-3ton(w/EQ on-off switch)

Gitarı acil satmak durumunda olduğum için ne yazık ki telleri yenileyemiyorum.
Gitardaki tek problem çalımdan kaynaklı gövdede manyetiğin hemen üzerinde(şu parmak koyduğumuz yer) ve slaplerden kaynaklı dördüncü telin altındaki tırnak izleri. Onun dışında gitarın herhani bir sorunu bulunmamaktadır. Ankara'da gitarı denemek, görmek isteyen arkadaşlar bana ulaşabilirler. Fotoğrafta yollayabilirim isteyenlere zira yeni üye olduğum için resim ekleyemiyorum.

Mehmet Ali Çelik, tel: 0554 735 00 13

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-