Basgitarist Forumu ©2008-2014
Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.

Join the forum, it's quick and easy

Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-Bas Gitaristlere Özel Forum-

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

şiddetle basçı aranıyor

+3
olgac
gmtial
pyscko
7 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1şiddetle basçı aranıyor Empty şiddetle basçı aranıyor Paz Mayıs 24, 2009 12:17 pm

pyscko

Pasif Üye

arkadaşlar ben lise 2 öğrencisiyim elektro çalıyorum ve bateri çalan arkadaşımla grup kurma çabasındayım ama vokal ve basçı eksik. zaten bu siteyi görüp bayağı bi mutlu oldum bu yaz yada ilerde barda çıkabilcek düzeyde olup fazla amatör olmayan arkadaşlar arıyorum.istanbul avrupa yakasında oturuyorum
burakhan_867@hotmail.com buradan ulaşabilrsiniz bana
he bu arada genelde metal tarzda müzik yapıoruz ve bolca metallica çalıyoruz

2şiddetle basçı aranıyor Empty Geri: şiddetle basçı aranıyor Paz Mayıs 24, 2009 2:44 pm

pyscko

Pasif Üye

teşekkür ediyorum bende zaten anatolianrock dan aldım bu siteyi hem ihtiyacım vardı hemde faydam olursa ne mutlu bana bende size başarılar dilerim

3şiddetle basçı aranıyor Empty Geri: şiddetle basçı aranıyor Salı Mayıs 26, 2009 9:13 am

pyscko

Pasif Üye

hala bi basçı bulamadım arkadaşlar herangi tanıdığınız falan sağlam adam varsa da yönlendirebilirseniz güzel olur biran önce grubu tamamlamak istiyorum

4şiddetle basçı aranıyor Empty Geri: şiddetle basçı aranıyor Ptsi Haz. 01, 2009 2:37 pm

gmtial

gmtial
Bizden Biri

ankarada olsaydın...

5şiddetle basçı aranıyor Empty Geri: şiddetle basçı aranıyor Ptsi Haz. 01, 2009 3:02 pm

pyscko

Pasif Üye

zaten istanbul hariç heryerde basçı var Smile netcezki ya

6şiddetle basçı aranıyor Empty Geri: şiddetle basçı aranıyor C.tesi Haz. 20, 2009 8:16 pm

olgac

Bizden Biri

Bulursun biraz sabret Smile

7şiddetle basçı aranıyor Empty Geri: şiddetle basçı aranıyor Perş. Haz. 25, 2009 10:49 am

rick-o-sound

rick-o-sound
Aktif Üye

yaw yüksek bir binaya çıkıp i..sen kafadan bir basçı ıslatırsın.bu yoğunlukta nasıl bulunamıyor ben anlayamıyorum!?!?!?!?

8şiddetle basçı aranıyor Empty Geri: şiddetle basçı aranıyor Perş. Haz. 25, 2009 10:50 am

pyscko

Pasif Üye

bende aynısını gitarda düşünüyom .heryer gitarsit kaynıyo ama basçı yok bunu anlamıyom

9şiddetle basçı aranıyor Empty Geri: şiddetle basçı aranıyor Perş. Haz. 25, 2009 4:25 pm

Admin

Admin
Yönetici
Yönetici

rick-o-sound demiş ki:yaw yüksek bir binaya çıkıp i..sen kafadan bir basçı ıslatırsın.bu yoğunlukta nasıl bulunamıyor ben anlayamıyorum!?!?!?!?

Piyasada çokmu basçı varda bunu diyorsun?

10şiddetle basçı aranıyor Empty Geri: şiddetle basçı aranıyor Ptsi Haz. 29, 2009 1:13 pm

emrah07_07

emrah07_07
Pasif Üye

slm ark.lar bn basçıym ekleyin bni konuşalm..
emrah07_07@hotmail.com

11şiddetle basçı aranıyor Empty Geri: şiddetle basçı aranıyor Paz Ağus. 16, 2009 4:56 pm

batikan

batikan
Kullanıcı Siteden Atılmış

izmirde olsaydın basgitarist'in olurdum ve scream vokalim...ama malesef

12şiddetle basçı aranıyor Empty Geri: şiddetle basçı aranıyor Paz Ağus. 16, 2009 6:40 pm

pyscko

Pasif Üye

arkadaşlar ilginize teşekkürler bassçı buldum sonunda:d
ancan ritm gitar eksik:d yine habeririniz olsun Very Happy

13şiddetle basçı aranıyor Empty Geri: şiddetle basçı aranıyor Paz Ağus. 16, 2009 7:19 pm

batikan

batikan

nedemek..bulursam dönerim sana

14şiddetle basçı aranıyor Empty Geri: şiddetle basçı aranıyor Paz Ağus. 16, 2009 7:24 pm

pyscko

Pasif Üye

valla ne iyi olur:D ya bide yakında bi konser olcak muhtemelen bizim ama ritm gitarist yançizdi şimdi bulmak lazım bi tane valla netcez bilmiyom

15şiddetle basçı aranıyor Empty Geri: şiddetle basçı aranıyor Paz Ağus. 16, 2009 7:27 pm

batikan

batikan

walla izmirde olsan çıkardım senin gurupta...ritim yada bas'a ama basçı zaten bulmussun bide istanbuldasın walla kolay gelsin nediym..Smile

16şiddetle basçı aranıyor Empty Geri: şiddetle basçı aranıyor Paz Ağus. 16, 2009 7:28 pm

pyscko

Pasif Üye

eyvallah ne diyim:D

17şiddetle basçı aranıyor Empty Geri: şiddetle basçı aranıyor Paz Ağus. 16, 2009 7:29 pm

batikan

batikan

herzaman..

18şiddetle basçı aranıyor Empty Geri: şiddetle basçı aranıyor Ptsi Ağus. 17, 2009 9:33 pm

pyscko

Pasif Üye

arkadaşlar ritm gitarda bulunmuştur şükür:D artık grubu tamamladım inşallah devamıda gelir yardım eden etmeyen herkese teşekkürler:D

19şiddetle basçı aranıyor Empty Geri: şiddetle basçı aranıyor Salı Şub. 23, 2010 12:32 pm

olgac

Bizden Biri

pyscko demiş ki:arkadaşlar ritm gitarda bulunmuştur şükür:D artık grubu tamamladım inşallah devamıda gelir yardım eden etmeyen herkese teşekkürler:D

Bundan sonra müzik yapma zamanı Very Happy

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-